Yaşam

Sportif Salsa Şampiyonası nefes kesti

ANTALYA (İGFA) – Büyükşehir Belediyesi ile Fatih Haktan Coşkun Gençlik ve Spor Kulübü işbirliğiyle düzenlenen Türkiye Kulüp Ortası Sportif Salsa Şampiyonası 1. Etap Cam Piramit’te başladı. Kıvrak figürlerin sergilendiği şampiyona, rengarenk manzaralara sahne oluyor. Turnuvaya Türkiye’nin 13 ilinden toplam 400 sporcu katılıyor. Şampiyonanın açılış gününde tören düzenlendi. Minikler, Çocuklar ve Yıldız kategorilerinde dereceye girenlere madalyaları verildi. Bugün de devam edecek olan karşılaşmayı tüm Antalyalılar 10.00-18.00 saatleri arasında ücretsiz olarak izleyebilecekler.

Spor ve Sanata Yönelik Temellerimiz Devam Edecek

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Okan Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in direktifi ile sanat, sanatçı ve spor vakfı olmaya devam edeceklerini söyledi.

Başkan Beetle’a teşekkürler

FHC Gençlik ve Spor Kulübü Teknik Direktörü Fatih Haktan Coşkun, Lider Muhittin Böcek’e desteğinden dolayı teşekkür etti. Coşkun, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Okan Yavuz’a plaket takdim etti. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Okan Yavuz, Türkiye Dans Sporları Konfederasyonu Başkanı Tolga Han Çinkitaş ile FHC Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü Fatih Haktan Coşkun’a teşekkür plaketi ve çiçek takdim etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu