Yaşam

Gökay Kalaycıoğlu’nun “Kaybettiğin babanla 30 saniyen olsaydı ne yapardın?” sorusu Serkan Çağrı’yı ​​ağlattı

Sevilen sanatçı Serkan Davet, 360 TV’de yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 ​​Derece programına konuk oldu. Müzisyen babasıyla olan mesafeli ilişkisinden bahseden Dave, duyduğu soru karşısında gözyaşlarını tutamadı.

“BABAMLA BİRLİKTE OLSA DA BİRBİRİMİZ İÇİN SEVİYORUZ”

Ara, “İçinde kalan tek şey, babanla yaşayamadığın yıllar mı?” “Derin bir noktaya geldiniz. Herkesin hayatında pişmanlıklar vardır. Babam ve ben iki müzisyen olarak duygularımızı yaşayan insanlardık. Babam da çok sosyal görünürdü ama asosyaldi. Rahmetli babam yaşayamazdı. duygularını göster. Beni sevdiğini ve benim için ağladığını biliyordum. Onu bu halde görmek istemedim.” Çünkü kendimi zayıf hissederdim. Babamla konuşurken gözlerimiz birbirine bakmazdı. Sarılmak istedik ama sarılamadık. Babamı kemik iliği kanserinden kaybettik. 2 yıl mücadele ettik ve son zamanlarda biraz açıktım. Babamla ortada kalsak da hasret giderdik.”

GÖZYAŞLARINI KONTROL EDEMİYOR

Kalaycıoğlu’nun “Babanızla 30 saniyeniz olsa ne yapmak isterdiniz?” Soru üzerine duygusal anlar da yaşayan ünlü isim, “Babamla 30 saniyem olsa ona doyasıya sarılırdım. Beni ağlattın. Ölümünün ardından günlerce inanamadım babamın yanına.” Babam öldü ve ben onun mezarını açmayı düşündüm. Babamın gidemeyeceğini ya da kalbinin tekrar çalışıp çalışmayacağını düşündüm hep.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu