Haber

Geleneksel Kızıldağ Yayla Köyler Arası Futbol Turnuvasında Yarı Final Heyecanı

Adana’da bu yıl 11’incisi düzenlenen Klâsik Kızıldağ Yayla Köylerarası Futbol Turnuvası’nda sona yaklaşılıyor. 16 takım arasından 4 takım yarı finale yükseldi.

Adana’nın Karaisalı İlçesi’nde 1600 rakımlı Kızıldağ Yaylası’nda Karaisalı Belediyesi, Karaisalı Kaymakamlığı ve Adana Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen Klasik Kızıldağ Yaylalar Arası Köyler Futbol Turnuvası 29 Haziran 2023 tarihinde başladı. 16 takım 4 kümede mücadele etti. 2 ay süren turnuva 20 Ağustos 2023 tarihinde oynanacak final maçı ile sona erecek.

Yarı finalde Yağıbasanspor, Entertainmentbirliği, Döşekevi Kuşçusofulupor ve Bakiler Yeniköyspor takımlarının ortasında oynanacak maçlarda 2 takım finale kalacak.

Yarı finale kalan Yağıbasanspor takımının Teknik Direktörü Burak Coşkun, “Yarı finale kalan ve son 4 takıma kalan ve bizi mahcup etmeyen futbolcularımı tebrik ediyorum. Takımımızın isim sponsoru ve bize her zaman destek olan Onursal Başkanımız Mert Ali Karabulut’a ve bizi seven Takım Başkanımız Melih Doğan’a, Bize destek olan, emek veren herkese takımımız adına teşekkür ediyorum. Tüm Yağıbasan köy halkını yarı finale bekliyoruz.” – ADANA

sulakyurthaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu